top of page
Пошук
  • Consulat honoraire d'Ukraine à Montréal

ЕВГЕН ЧОЛІЙ ВЗЯВ УЧАСТЬ У РІЧНИХ ДНЯХ КЕРІВНИКІВ КОНСУЛЬСЬКИХ УСТАНОВ У КВЕБЕКУ

Оновлено: 20 лют. 2023 р.


françois-legault-quebec-consular-corp
Прем’єр-міністр Квебеку Франсуа Лего і члени консульського корпусу

eugene-czolij-francois-legault
Евген Чолій і Прем’єр-міністр Квебеку Франсуа Лего

eugene-czolij-martine-biron
Евген Чолій і Міністр міжнародних відносин і франкофонії та міністр, відповідальна за статус жінок Мартін Бірон

31 січня та 1 лютого 2023 року Почесний консул України в Монреалі Евген Чолій взяв участь у Річних днях керівників консульських установ, організованих Урядом Квебеку у містax Квебеку та Беканкуру.

На цьому заході Міністр міжнародних відносин і франкофонії та міністр, відповідальнa за статус жінок Мартін Бірон і члени Ради міністрів Квебеку та представники промислово-портового парку Беканкуру представили пріоритети Уряду Квебеку і деякі великі проекти.

Під час прийому з членами консульського корпусу Прем’єр-міністр Квебеку Франсуа Лего зазначив, що Квебек має більше сприяти просуванню франкофонії, бути лідером у декарбонізації планети, експортувати більше продукції Квебеку та набирати більше кваліфікованої робочої сили на міжнародному рівні.

Почесний консул України в Монреалі Евген Чолій скористався цією нагодою щоб подякувати Уряду Квебеку за підтримку тимчасово переміщених українців у Квебеку. Він також закликав Уряд Квебеку визнати, що Росія є державою-спонсором тероризму, яка вчиняє геноцид в Україні, а також сприяти щоб міжнародна спільнота невідкладно надала Україні всю необхідну зброю для припинення повномасштабної війни Росії проти України і тим самим забезпечила мир, безпеку та стабільність у світі.


ПОЧЕСНЕ КОНСУЛЬСТВО УКРАЇНИ В МОНРЕАЛІ9 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page